Jan Mariën, directeur SOPRO

Contact

Praktische informatie: neem contact op met SOPRO
Wilrijkstraat 26, 2140 Borgerhout
Telefoon: 03/230.83.73
E-mail: Hebreeuws@jhbj.be

GEDETAILLEERDE INFORMATIE:

Campus Borgerhout

Wilrijkstraat 26, 2140 Borgerhout
Telefoon: 03/230.83.73
E-mail: Hebreeuws@jhbj.be

Openingsuren

  • Maandag tot donderdag van 08u30 tot 12u en van 12u30 tot 20u00
  • Vrijdag van 08u30 tot 12u30

Team

Directie
Directeur: Jan Marien – jan.marien@cvosopro.be
Adjunct-directeur: Greetje Coene – greetje.coene@cvosopro.be

Coördinatoren / Trajectbegeleiding
Petra Bartholomeeussen – petra.bartholomeeussen@cvosopro.be
Hannah Brys – hannah.brys@cvosopro.be
Kris Driesen – kris.driesen@cvosopro.be
Barbara Staes – barbara.staes@cvosopro.be
Leen Vanvoorden – leen.vanvoorden@cvosopro.be

Secretariaat
Lis Van de Perre – lis.vandeperre@cvosopro.be
Ruth Philips – ruth.philips@cvosopro.be
Véronique Meeusen – véronique.meeusen@cvosopro.be

Campus Zurenborg:

Lange van Ruusbroecstraat 12-34, 2018 Antwerpen
Telefoon: 03/239.25.35
E-mail: sopro@jhbj.be

Openingsuren

  • Maandag, dinsdag, woensdag en donderdag van 08u tot 17u
  • Vrijdag van 08u15 tot 13u
  • Zondag van 9u tot 13u

Team

Directie
Directeur: Chaim Damen – damen.chaim@jhbj.be
Directeur: Dacha Grosz – dacha.grosz@jhbj.be
Adjunct-directeur: Nathalie Piepers – nathalie.piepers@jhbj.be

Coördinatoren / Trajectbegeleiding
Chaim Damen – damen.chaim@jhbj.be
Dacha Grosz – dacha.grosz@jhbj.be
Nathalie Piepers – nathalie.piepers@jhbj.be
Ruchi Weintraub – ruchiweintraub@jhbj.be
Lounia Holzer – louniaholzer@hotmail.com
Aaron Lerch – lerch.aaron@gmail.com

Secretariaat
Judith Zicherman – judith.zicherman@jhbj.be
Ruchi Weinttraub – ruchiweintraub@jhbj.be
Chani Pariser – chani.pariser@jhbj.be